PORTFOLIO

1/35
KUCHYŇSKÉ LINKY & JÍDELNY

Nemáme sice k dispozici rozsáhlé kuchyňské studio, ale rádi Vám poradíme ve výběru materiálu, designu a barev. Vzorníky je rovněž možné přivézt k Vám a zapomocí snadné a rychlé vizualizace (která je ZDARMA) si snadno a rychle ujasnit Vaše přání a požadavky.

V naší dílně je pak možné vidět všechny druhy materiálů, které na kuchyňské linky používáme a nechat si poradit od odborníka, jakou vhodnou kombinaci zvolit.

Celou kuchyň vyrábíme na zakázku, je tedy možné si zvolit i netradiční barvy či tvary dvířek.

Rovněž je možné vybírat ze široké nabídky kování a spotřebičů.

LOŽNICE

 

Rádi Vám poradíme s vhodným materiálem pro výrobu postele, i v kombinaci s nábytkem do ložnice. 

Rovněž můžete volit z několika druhů matrací, které jsou pro naše zákazníky vyráběny na míru, je tedy možné zvolit si jakýkoliv rozměr matrace.

Více: e-shop matrace

 

 

OBÝVACÍ POKOJE

 

Nechte si vytvořit jedinečnou televizní stěnu, netradiční konferenční stolek nebo lehkou a nadčasovou pohovku.

Využijte praktičnost a originálnost našich výrobků.

SCHODIŠTĚ

 

Pokud si nevíte rady, jak vytvořit ideální a praktické schodiště, rádi Vám nabídneme vhodnou variantu. Pro orientační nabídku postačí rozměr místa (včetně výšky), fotografie, výběr materiálu a počet stupnic (popřípadě podest).

Pro detailnější nabídku už ale bude zapotřebí zaměření přímo u Vás, kde bychom již blíže specifikovali Vaši konkrétní představu o designu a vybraném dekoru schodiště.

 

PODLAHY

 

Podlahy realizujeme buď z našich materiálů, nebo v kooperaci s naším stálým dodavatelem, který nabízí široký výběr kvalitních podlah, všetně nádherných kreseb dřeva. 

Nabídka je opravdu velice obsáhlá, proto je zapotřebí, aby měl zákazník alespoň malou představu o dekoru a typu podlahy. 

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

 

Vestavěné skříně nabízíme především jako možnost využití každého volného a nepotřebného místa v domácnosti. Vzhledem k tomu, že součástí naší nabídky jsou i dvířka z dýhy, vestavěná skříň tak může získat jedinečné a netradiční kouzlo.

Rovněž nabízíme široký výběr úchytek.

Zrcadla a skla objednáváme od našeho výrobce vždy na míru přání našeho zákazníka, je tedy možné vytvořit z vestavěné skříně originální praktický doplněk domácnosti.

ZAHRADNÍ NÁBYTEK & DOPLŇKY

 

Naše práce se zaměřuje především na jedinečnost výrobku, aby naši zákazníci byli skutečně originální. Design a praktičnost, to jsou přednosti našich zakázek. Zkuste si vykouzlit ze zahrady opravdové místo pro Vaši relaxaci a odpočinek.

 

PERGOLY & TERASY

 

Pro výrobu pergol a teras používáme kvalitní materiály, včetně kvalitných nátěrů. Každý zákazník od nás získává automaticky radu, jak materiál udržovat stále jako nový.

 

DVEŘE & OKNA

 

Pokud stále upřednostňujete výrobu oken a dvěří ze dřeva, jste na správném místě. My Vám navíc nabízíme možnost výroby dveří z kvalitní dýhy s originální a jedinečnou kresbou.

Veškeré kování je možné vybrat ze široké nabídky našich dodavatelů.

Rozvněž je možné vybírat ze široké nabídky skel našeho dodavatele, který vše vyrábí na přání našich zákazníků. Můžere také vybírat z různých dekorů a barev skel.

 

KOUPACÍ SUDY & SAUNY

 

Pro jedinečný odpočinek nabízíme možnost výroby koupacího sudu či sauny.

Koupací sud se většinou umístí na zahradu a slouží k relaxaci i v zimních dnech, kdy teplota vody dosahuje příjemných vysokých teplot.

Saunu je možné zhotovit exteriérovou na zahradu či interiérovou, jako například doplňek koupelny či relaxační místnosti.

 

KANCELÁŘE & KOMERČNÍ PROSTORY

 

Nabízíme veškeré vybavení kancelářských prostor, včetně jednoduchých pohovek, konferenčních stolů či barů. Každá kancelář má být odrazem koncepce společnosti, nechte tedy své klienty jednat v příjemném prostředí, které Vám posílí image Vaší společnosti.

 

OSTATNÍ

 

Každý nový projekt je pro nás výzvou. Zde uvidíte ukázky výrobků, které si naši zákazníci sami navrhli a my jsme jim pomohli zrealizvat jejich sny a přání.

KONTAKT

MAGICWOOD s.r.o.

Petržílkova 2707/38

158 00  Praha 5

 

Tel: +420 602 132 786

 

www.magicwood.cz

 

E-mail: info.magicwood@gmail.cz

 

IČO: 03291863

DIČ: CZ03291863

  • w-facebook
  • YouTube Clean

MAGICWOOD - ZVUK

OTEVÍRACÍ DOBA:

 

PONDĚLÍ - PÁTEK                           8:00 - 16:00

SOBOTA, NEDĚLE                            ZAVŘENO

 

 

© 2016 MADE BY TRUHLÁŘSTVÍ MAGICWOOD

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now